Znalezione obrazy dla zapytania WITAM napis GIF
          W Szkole Podstawowej w Pomysku Wielkim uczę nieprzerwanie od 1986 roku. Jestem nauczycielem dyplomowanym.

Ukończyłam studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Słupsku, na kierunku matematyka dodatkowo podyplomowe studia na Pomoskiej Akademii Pedagogicznej Bibliotekoznawstwo i Informacja Naukowa, na Politechnice Koszalińskiej Informatyka z Techniką oraz na Uniwersytecie Gdańskim Informatyka i Programowanie.

W szkole pełnię funkcję administratora szkolnej pracowni komputerowej oraz Multimedialnego Centrum Informacji.
          Jestem również opiekunem Spółdzielni Uczniowskiej i wychowawcą cheekynajfajniejszejheart SZÓSTEJdevil klasy yes.

heartsmileykisslaughheartsmileykisslaughheartsmileykisslaughheartsmileykisslaughheartsmileykisslaugh​​​​​heart

heartheartsmileykisslaughheartsmileykisslaughheartsmileykisslaughheartsmileykisslaughheartsmileykisslaugh​​​
          W roku szkolnym 2019/2020
          jestem nauczycielem następujących przedmiotów:

Dodatkowe zajęcia:

gify, emoty, skiny, skiny gg, gify, opisy gg, humor, dowcipy, kawałykoło matematyczne, przygotowujące do konkursów matematycznych,
          gify, emoty, skiny, skiny gg, gify, opisy gg, humor, dowcipy, kawałyszkolne koło przedsiębiorczości w ramach którego działa sklepik uczniowski,
          gify, emoty, skiny, skiny gg, gify, opisy gg, humor, dowcipy, kawałykoło redakcyjne na którym uczniowie aktualizują stronę internetową

• Sala
            • matematyczna-21, biblioteka-20